Angel`s anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Angel`s anime


 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Hy,hello!!!!!!

In jos 
3 participan?i
AutorMesaj
Lina Inverse

Lina Inverse


Mesaje : 2
Data de înscriere : 17/11/2008

Hy,hello!!!!!! Empty
MesajSubiect: Hy,hello!!!!!!   Hy,hello!!!!!! Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 11:51 pm

Hello everybody!Eu sunt Lina,am 14 ani si sunt din Craiova.Nu prea stiu ce sa va spun despre mine,adica sunt glumeata ,toata lumea imi zice ca sunt de gasca si cateodata mai sunt si rbd(rebelA).Probabil ca sunt cea mai lenesa persona care o cunosc eu pana acu.Well imi place aventura ,sunt in stare sa urc pana in varful celui mai mare munte doar ca sa ma distrez.Pai nu prea imi place scoala desi am note bune,porfesorii cred cas un ingers ,dar nu stiu ce fac in pauze ,cel mai mult imi place sa trantesc usile de la clasele celorlati .Asa ce sa va mai zic sunt o mare fana anime,majiritatea animeurilor care-mi plac sunt Blood+, Bleach, Naruto , Naruto Shippuuden, Death Note, Elfen LIED, Tokko, Perfect Girl Evolution , Midori no Hibi, School Days, Ouran High School Host CLUB , Shakugan No Shana1,2 , Ah My Goddess, Happy Lesson Advance, Green Green Tv, DearS, Air, Trigun, Gallery Fake, Chobits, D.N. angel, F.M.P , F.M.A, R.O.D, Spiral, Blue Gender, Kiddy Grade, Jigoku Shoujo, Paradise Kiss, Honey and CLOVER, Simoun, Kannazuki no miko, Loveless, Gravitation, Yami no Matsuei, Sukisyo, Gakuen Heaven etc.Imi place sa compun ficuri cel mai mult de groaza.Cam atat despre mine.Daca aveti intrebari va raspund cu placere.
Sus In jos
Ignis Kyky
Admin
Ignis Kyky


Mesaje : 191
Data de înscriere : 02/06/2008
Varsta : 30
Localizare : cluj

Hy,hello!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hello!!!!!!   Hy,hello!!!!!! Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 11:53 pm

Hy hy nebona:))...bine ai venit pe la noi....happy posting.....and no spam
Sus In jos
https://fma333fma.forumgratuit.ro
Nyappy

Nyappy


Mesaje : 45
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 29
Localizare : Japan

Hy,hello!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hello!!!!!!   Hy,hello!!!!!! Icon_minitimeVin Noi 21, 2008 8:40 pm

Welcoem here LIna and sorry de intarziere! X_X
Sus In jos
Continut sponsorizat





Hy,hello!!!!!! Empty
MesajSubiect: Re: Hy,hello!!!!!!   Hy,hello!!!!!! Icon_minitime

Sus In jos
 
Hy,hello!!!!!!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angel`s anime :: ~WELCOME~-
Mergi direct la: