Angel`s anime
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Angel`s anime


 
AcasaAcasa  Portal*Portal*  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  Conectare  

 

 Heya!!New member here ;)

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Nyappy

Nyappy


Mesaje : 45
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 29
Localizare : Japan

Heya!!New member here ;) Empty
MesajSubiect: Heya!!New member here ;)   Heya!!New member here ;) Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 9:49 pm

Heya!
Ma numesc Delia, sunt din Bacau si am 14 ani.Anime'urile mele preferate sunt Kiddy Grade, Spiral, Death note, Paradise kiss, Vampire knight, Gravitation si Kaleido star...citesc manga...favorita mea e Boku ni natta watashi dupa care imi mai plac Bitter Virgin si Desire Climax.Ador tot ce tine de Japonia...sunt fana An Cafe ^^...ascult cam orice inafara de manele si populara...sunt in zodia balanta, culorile mele favorite sunt mov, galben si roz...si sunt moarta dupa pisici
Sper sa ne inteleeeeegeeeem!!! lol!
Sus In jos
Ignis Kyky
Admin
Ignis Kyky


Mesaje : 191
Data de înscriere : 02/06/2008
Varsta : 30
Localizare : cluj

Heya!!New member here ;) Empty
MesajSubiect: Re: Heya!!New member here ;)   Heya!!New member here ;) Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 10:06 pm

Bine ai venit zyzu....happy posting and no spam...and...distractie placuta
Sus In jos
https://fma333fma.forumgratuit.ro
Nyappy

Nyappy


Mesaje : 45
Data de înscriere : 17/11/2008
Varsta : 29
Localizare : Japan

Heya!!New member here ;) Empty
MesajSubiect: Re: Heya!!New member here ;)   Heya!!New member here ;) Icon_minitimeLun Noi 17, 2008 11:04 pm

Thanks Kyky, promit ca am sa fiu cuminte!! lol!
Sus In jos
Continut sponsorizat





Heya!!New member here ;) Empty
MesajSubiect: Re: Heya!!New member here ;)   Heya!!New member here ;) Icon_minitime

Sus In jos
 
Heya!!New member here ;)
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Heya Zoey is here!!
» Heya guys!
» Heya mina !! Morti a sosit pe aici..

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Angel`s anime :: ~WELCOME~-
Mergi direct la: